Jak poderwać dziewczyne efektywnie - Poradnik

Każdy z nas najpewniej poznał kiedyś jakiegoś gościa, który nie może wręcz opędzić się od dziewczyn. Na to pytanie raczej ilu mężczyzn, tyle rozwiązań, ale niektóre sprawy pozostają bez zmian i można nazwać je swojego rodzaju formuła na zwycięstwo. Jak poderwać dziewczynę? Nieważne czy ćwiczysz kulturystykę, namiętniepasjami grasz w gry czy jesteś autorytetem od programowania - jeżeli cię to kręci, zapewne jesteś w tym świetny i wiesz jak o tym gadać.

Każda kobieta zaciekawi się facetem z pasją. Pół biedy, kiedy nasz przyjaciel może pochwalić się muskularnym czteropakiem i twarzą amerykańskiego celebryty, ale dobrze wiemy, że nierzadko i ci nie do końca piękni zawsze otoczeni są grupką wspaniałych dam.

Najważniejsze - bądź świadomy siebie

Co charakteryzuje facetów, którzy bez wyjątków zdają sobie sprawę jak poderwać dziewczynę? Druga sprawa - poznaj ją

Żeby zdawać sobie sprawę jak poderwać dziewczynę, należy jeszcze odkryć wnętrze płci pięknej. A z tego już tylko krok do skutecznego flirtu.

Mało która kobieta spotka się z facetem, który jej nie docenia. A jako że panie są istotami skomplikowanymi, zwykle chodzi im nie jedynie o respektowanie ich wyglądu (chociaż to również jest niezwykle ważne! Który z nas nie czuł nigdy mieszanki podziwu i zazdrości kiedy obserwował go w akcji?

Jeżeli ty będziesz brał siebie jako świetnego Poradnik Faceta, płeć piękna będzie widzieć cię tak samo. Powinieneś znać atuty, które cię opisują i używać ich kiedy tylko potrafisz. Trzeci krok - stopniuj napięcie

Musisz niezmiernie szczegółowo widzieć reakcję kobiety, którą pragniesz wyrwać.

), ale też o pragnienie poznania jej losu - jej charakteru, pasji i anegdot, które pragnie opowiedzieć. Skuteczny kobieciarz potrafi zmieniać natężenie swoich kroków. jednak jeżeli pasjonuje cię zarówno mechanika samochodowa jak i popularne książki, bardziej odpowiednio będzie wybrać drugą kwestię, aby rozpocząć rozmowę.

potrafi kiedy odpuścić, a kiedy przycisnąć. Oczywiście nie chodzi o to, ażeby przybierać maskę kogoś różnego od nas. Sumiennie słuchaj i konwersuj, nawet jeśli chodzi jedynie o przygodę na jeden wieczór. Obserwując płeć przeciwną wie, jak ją zainteresować sobą i jakie cechy własnej osoby uzewnętrznić, a które najlepiej przytłumić.