Jak poderwać dziewczyne skutecznie - Ebook

Po pierwsze - bądź pewny swego

Co charakteryzuje mężczyzn, którzy niezmienne są świadomi jak poderwać dziewczynę? Który z nas nie czuł nigdy mieszanki fascynacji i zazdrości kiedy zobaczył go w akcji? Jak poderwać dziewczynę? Nieważne czy trenujesz wioślarstwo, całą dobę grasz w Skyrima czy jesteś ekspertem od programowania - jeżeli cię to jara, zapewne jesteś w tym dobry i umiesz o tym opowiadać.

Są oni świadomi siebie. Jeżeli ty będziesz uważał siebie jako ciekawego kolesia, otoczenie będzie postrzegać cię tak samo. Każdy mężczyzna zapewne zna kiedyś jakiegoś kolesia, który nie może wręcz opędzić się od kobiet. Pół biedy, kiedy nasz kolega może pochwalić się seksownym kaloryferem i twarzą hollywoodzkiego przystojniaka, Poradnik Faceta ale dobrze wiemy, że często i ci nie do końca atrakcyjni zwykle otoczeni są wianuszkiem pięknych niewiast.

Należy znać walory, które cię charakteryzują i wykorzystywać je kiedy tylko możesz. Każda dziewczyna zaintryguje się kolesiem z pomysłami. Uważnie wysilaj słuch i rozmawiaj, nawet jeśli chodzi wyłącznie o przygodę na jedną noc. Mało która dziewczyna spotka się z facetem, który jej nie słucha.

A z tego już tylko krok do skutecznego romansu. Po trzecie - reguluj napięcie

Musisz bardzo szczegółowo obserwować reakcję laski, którą chcesz uwieść. Na to pytanie raczej ilu mężczyzn, tyle odpowiedzi, ale pewne aspekty pozostają niezmienne i można nazwać je swojego rodzaju formuła na zwycięstwo. utalentowany uwodziciel zdaje sobie sprawę jak zmieniać natężenie powziętych kroków.

), ale też o pragnienie odczytania jej życia - jej osobowości, hobby i historii, które chce opowiedzieć. Oczywiście nie chodzi o to, aby podszywać się pod kogoś innego od nas. Umie kiedy odpuścić, a kiedy zadziałać. Drugi krok - odkrywaj ją

Żeby być świadomym jak poderwać dziewczynę, należy jeszcze poznać psychikę płci pięknej.

Ale jeżeli interesuje cię zarówno mechanika samochodowa jak i kultowe książki, bardziej odpowiednio będzie wybrać drugą kwestię, aby rozkręcić znajomość. A jako że damy są istotami złożonymi, zawsze chodzi im nie tylko o respektowanie ich wyglądu (chociaż to też jest bardzo ważne! Obserwując płeć przeciwną wie, jak ją zaintrygować i jakie cechy własnej osoby uwidocznić, a które najlepiej schować.